چالش سوسماز چیست؟

چالش ساخت ویدیوهای سوسماز، به این صورت است که بخش ابتدایی آهنگ برروی قسمتی از ویدیوها Susmaz gönlümün yarası قرار داده می‌شود. اما دقیقا باید چه ویدیویی ساخت؟! و منظور از ویدیوها چیست؟!
این آهنگ، معمولا در مواقعی استفاده می‌شود که جو یا فضای یک اتفاقی، به اوج خود یا به قسمت سنگین خود رسیده و به‌عبارتی موردی که جلویمان قرار دارد، کمرشکن باشد. اگر به ویدیوهای ساخته شده نیز دقت کنید، در چنین شرایطی این آهنگ پخش می‌شود. این چالش، وطنی (ایرانی) بوده و در خارج از کشور وجود ندارد.
آهنگ سوسماز
همانطور از عنوان آهنگ نیز مشخص می باشد داخل این کلمه از جمله سوسماز کالبیمین یاراسی استفاده شده سوسماز در زبان ترکی به معنای آروم نشدن می باشد و معنی سوسماز کالبیمین یاراسی یعنی صدای زخم قلب من آروم نمی شود یا به عبارتی صدای قلب من آروم نمی‌شود و معنی کلمه سوسماز یعنی آرام شدن می‌باشد. Çık gel Allahın belası Kavuşmak öyle zor değil ki Sadece iki parmak arası Yaram derinden gittin !!! Tutamadım elinden bittim Bıktım kendimden dön !!! Ölüyorum derdinden Geri gelmez zaman Dönemezmisin ellerden !!! Söyle kim kahraman Düşemeyen dillerden Sensin derdimin dermanı !!! Nasıl verdin bu fermanı Acımasızdır geceler Gel de kapat şu yaramı Geri gelmez zaman Aşk tutmaz elimden Sen yoksan sevdiceğim Ah Yaram Derinden!!! زخم قلب من هرگز متوقف نمی شود بیرون بیا ، دردسر خدا ملاقات چندان دشوار نیست درست بین دو انگشت !!! زخم من ، تو عمیق رفتی !!! من نمی توانستم آن را نگه دارم ، آن را به پایان رساندم من از تو مریضم ، از خودم برگرد !!! من دارم می میرم !!! وقتی برنگرد نمی توانید از دستان خود برگردید به من بگو چه کسی قهرمان است زبانهایی که نمی توانند سقوط کنند !!! تو درد من هستی ! چگونه این حکم را دادید؟ شبهای وحشیانه است !!! نزدیک نزدیک زخم وقتی برنگرد عشق دست من را نخواهد گرفت من اگر تو آنجا نباشی دوست خواهم داشت آه زخم عمیقا دانلود آهنگ جدید ملیسا کایا به نام سوسماز گونلومون یاراسی ملیسا کایا سوسماز گونلومون یاراسی اهنگ سوسماز برای اولین بار در رسانه ای مغان موزیک پخش شد +پخش آنلاین و متن و ترجمه اهنگ +بیوگرافی ملیسا کایا Melisa Kaya – Gönlümün Yarası Melisa Kaya Called Gönlümün Yarası 300x300 - دانلود آهنگ جدید ملیسا کایا به نام سوسماز گونلومون یاراسی دانلود آهنگ جدید ملیسا کایا به نام سوسماز گونلومون یاراسی دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ متن و ترجمه اهنگ سوسماز ♫Susmaz gönlümün yarası ♫سوسماز گونلمون یاراسی♫ Çık gel Allahın belası♫ ♫گل گور الله ان بلاسی♫ Kavuşmak öyle zor değil ki ♫کاوشماک اویله زور دگیل کی♫ Sadece iki parmak arası ♫سادسی ایکی پارماک آراسی♫ Yaram derinden gittin ♫یارام دریندن گیتتین♫ Tutamadım elinden bittim ♫توتامادیم الیندن بیتتیم♫ Bıktım kendimden dön ♫بیکتیم کندیمدن دون♫ Ölüyorum derdinden♫ ♫اولیوروم دردینیدن♫ Geri gelmez zaman♫ ♫گری گلمز زامان♫ Dönemezmisin ellerden♫ ♫دونمز میسین اللردن♫ Söyle kim kahraman♫ ♫سویله کیمی کاهرامان♫ Düşemeyen dillerden♫ Sensin derdimin dermanı♫ ♫سنسین دردیمین درمانی♫ Nasıl verdin bu fermanı♫ ♫ناسیل وردیت بو فرمانی♫ Acımasızdır geceler♫ ♫اجماسیزدیر گجلر♫ Gel de kapat şu yaramı♫ ♫گل دع کاپات شو یارامی♫ Geri gelmez zaman♫ ♫گری گلمز زامان♫ Aşk tutmaz elimden♫ ♫اشک توتماز الیمدن♫ Sen yoksan sevdiceğim♫ ♫سن یوکسان سودگیم♫ Ah Yaram Derinden♫ ♫اه یارام دریدن♫   بیوگرافی ملیسا کایا : ملیسا کایا خواننده ۳۴ ساله ترکیه ای که دختر احمد کایا می باشد ، ملیس و همچنین پدر ملیس احمدکایا یکی از خواننده های مشهور ترکیه می باشد ، اهنگ سوسماز در سال ۲۰۱۹ پخش شد ، خیلی از کاربران اهنگ سوسماز با اسم سس ماست اشتباهی سرچ میکنن ، این اهنگ توسط خواننده مشهور آذربایجانی سورا اسکندرلی خوانده شده ، میتونید با سرچ کردن (سورا اسکندرلی نیه) در سایت اهنگ سوسماز سورا اسکندرلی دانلود یا گوش کنید. منبع: https://mughanmusic.com/%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%84%D9%88%D9%85%D9%88%D9%86-%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C-melisa-kaya/

آهنگ سوسماز - دانلود رایگان آهنگ سوسماز (سس ماست)

سوسماز ,، ,آهنگ ,اهنگ ,کایا ,ملیسا ,ملیسا کایا ,اهنگ سوسماز ,geri gelmez ,سوسماز گونلومون ,گونلومون یاراسی ,سوسماز گونلومون یاراسی ,گونلومون یاراسی دانلود ,geri gelmez zaman♫ ,geri gelmez zaman
مشخصات
آخرین جستجو ها